Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jelez az iwiw állandóan...

Miért jelez az iwiw állandóan üzenetet?

Figyelt kérdés

Már több hónapja akárhányszor belépek, mindig olyan, mint ha lenne 1 plusz üzenetem (körüzenet), de ha ráklikkelek, csak a nagy semmi...

Ötletek? Köszi előre is!


2009. ápr. 16. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ez egy régi és ismert hiba az iwiwnél, van, akinél jelentkezik, másoknál meg nem. ezzel sokat nem tudsz kezdeni, az oldal fenntartóinak kell megoldniuk.
2009. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg? Nem tudtam, köszönöm a válaszod! Akkor jeleznem kell nekik?
2009. ápr. 16. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy az Üzenetek/rendszerüzeneteknél vannak olvasatlan üzeneteid??nekem ez volt a hiba,most már nem villog..

Ha ez sem segít,nézd meg az üzeneteknél az összes helyet ahova jöhetett levél (Postaláda,Körüzenetek,Klubok üzenetei és rendszerüzenetek) ezeknél mind nézd meg,és ha van valamelyiknél új levél,olvasd el,vagy töröld ki.aztán már nem fog villogni

2009. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezen már túl vagyok... Azért is tettem fel a kérdést, hátha vki tudja mi a megoldás. Egyébként tegnap mondtam a Páromnak, neki nem 1, hanem 3 ilyen nem létező üzenetet mutat!
2009. ápr. 17. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!