Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki tudja, miért van már...

Ki tudja, miért van már megint állandóan "karbantartás" az IWIW-en?

Figyelt kérdés
Egyszer sikerült nagy nehezen belépni, de akkor is akadozott.
2009. okt. 2. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ez az új "ismerőseimmel történt" funkció rohadtul nem tetszik nekem.
2009. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert én szinte mindig be tudok lépni IWIW-re. Inkább néha, éjjel van kiírva, hogy "Karban tartás".

De azt viszont nem értem, mi értelme van a ennek a rengeteg Alkalmazásnak. Egyik szarabb, mint a másik. És nekem se tetszik ez a "hírkezelő" vagy hogyishívják :S Még szerencse, hogy be lehet állítani, hogy mit lássanak rólam az ismerőseim, mert azt nem díjaznám, ha a kapcsolataim létrejöttét is látná mindenki. Nincs közük hozzá..

2009. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma délután sem működött és most sem működik, már nemcsak éjjel. Ez most már szinte állandósult. Ez az erőszakos kiegészítős nyomulás egyáltalán nem tetszik nekem sem. Az végképp nem, hogy miért vagyok én így meg úgy kedves vagy nem kedves?
2009. okt. 2. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szervergondok. Ugye azt tudod hogy több mint 100 gépük van, és 1300 lekérés másodpercenként?


Videó: [link]


Cikk: [link]


[link]

2009. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Újabban csak a saját oldalam felől tudok belépni, a Google keresőjén keresztül már nem...
2009. okt. 8. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!