Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék egy weboldalt...

Hogyan tudnék egy weboldalt véglegesen kiiktatni?

Figyelt kérdés
Hülyén hangzik, bocsi, csak nem tudom, hogy fogalamzzak: van egy oldal, ami valószínűleg káros a gépemre, és amikor vírusírtóval ellenőriztem a számítógépet, akkor ezt az egy oldalt hozta ki, ami káros probléma. szóval, hogy lehet megakadályozni, hogy "bejusson a gépemre"?
2011. aug. 22. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy ne tudjon fellépni, ahozz keress rá a host fájlra, és nyisd meg valamilyen szövegkezelővel pl: jegyzettömb


és oda írd be az oldal címét. Akkor letiltja az oldalt, csak kérdés ez mennyire lesz hatásos. Remélem segítettem :)

2011. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
öömmm, igen, ezt már én is megcsináltam, de ezzel csak azt tudtam elérni, hogy én nem tudok fellépni az oldalra, de a probléma még mindig fennáll. kb azt kell elképzelni, ha elindítok egy videót a neten, akkor másfél perc múlva az történik, hogy a kép megáll, az egér nem megy, a gép elkezd percegni folyton, és ilyen fura túlvilági hangon elkezd zizegni és ha figyel az ember, akkor ki lehet venni az adott, elindított videó hangját, csak nagyon lassítottan megy, miközben vmi ördögi hang zizegne, szörnyűűűű
2011. aug. 22. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább a vírust kéne törölni a gépedről, nem az oldalt blokkolni... (vagy lehet hogy félreértettem itt valamit, de szerintem nem).
2011. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!