Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Emailjeimre nem válaszol a...

Emailjeimre nem válaszol a fotoalbum.hu szolgáltató. Megteheti? Regizést szeretnék törölni.

Figyelt kérdés

Már több email-t irtam neki a techsupport@fotoalbum.hu cimre, hogy totálisan törölni szeretném regisztrációmat, de erre a weblapon nincs lehetőség. Bezzeg a regizésre volt!

Aki tud, kérném a segitségét!


2011. aug. 26. 16:52
 1/6 Argloss ***** válasza:

Elolvastad a felhasználási feltételeket? Mi, hogy nem???


"A regisztrációt 3 havonta meg kell újítani, ellenkező esetben a képek törlésre kerülnek. A megújításhoz elegendő bejelentkezni a bélépési adatokkal."

2011. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

írj az üzemeltetőnek!

(vagy hívd őket, ingyenes telefonon...)

A fotoalbum.hu oldal üzemeltetője: CeWe Color Magyarország

[link]

E-mail : >üzenet küldése< klikk!

2011. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, rögtön irtam is az üzemeltetőnek, remélem lesz válasz is!
2011. aug. 26. 19:08
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nemcsak a fotoalbum.hu-nak, hanem az üzemeltetőnek irt levelemet sem méltatták válaszadásra!

Mi ilyenkor a teendő, amikor az embert semmibe nézik?

Fogyasztóvédelem? Vagy más hatóság?

2011. szept. 1. 07:49
 5/6 A kérdező kommentje:
A mai napig nem kaptam segitséget, nem irtak vissza. Micsoda gazemberség!
2011. szept. 17. 14:15
 6/6 A kérdező kommentje:

Leveleimet válasz nélkül hagyva a T. Szolgáltató "megoldotta" problémámat: mindenfajta értesités nélkül törölte valamennyi albumomat!

De regizésemet meghagyta, mert adataimmal továbbra is gond nélkül be tudok ujra lépni.De én a regizési adataimat is törölni akartam!


Tehát a weblap felületéről továbbra sincs lehetőség a regizés törlésére. Ezt nem teheti meg, vele nagy szabálytalanságot követ el, érdemes lenne hatósághoz fordulni!

2011. szept. 18. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!