Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookkal kapcsolatban egy...

Facebookkal kapcsolatban egy kérdés!?

Figyelt kérdés

ha megnyitom a facebookomat, és ugye bal oldalt ott vannak az "ismerősök a chaten".. és abban a "dobozban" ugye elöl vannak azok a személyek, akikkel sokat beszélek chaten, vagy lájkolgatjuk egymást, vagy nemrégiben megnéztem az adatlapját, képeit stb...

és itt a kérdés: ha olyan ismerősöm van ebben a dobozban elöl, akikkel szinte alig van kapcsolatom, vagyis még sose beszéltem vele chaten, csak néhány képemen van megjelölve, és az is már régen volt.. lehet az, hogy ő nézi az adatlapomat, képeimet stb?? és van, hogy előrébb van attól, akivel már volt, hogy chaten beszéltünk.. pedig vele soha!

azért teszem fel ezt a kérdést mert egy személy folyton ott van "elöl".. és már régóta foglalkoztat, hogy miért.. lehet azért, amit leírtam az előbb??


2011. aug. 26. 19:54
 1/3 anonim válasza:

Lehetséges.

Van facebookon egy olyan alkalmazás, hogy 'My Top Fans Pro' azokat a személyeket adja ki akik a legnagyobb'rajongóid'facebookon, vagyis akik a legtöbbet nézik az adatlapodat, legtöbbet lájkolnak.. nézd meg, ha köztük van akkor tuti úgy van ahogy leírtad és a személy nézegeti az adatlapodat, képeidet. :D

2011. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kérdező xdxd ez oltári nagy baromság amit írtál.... névsor szerint rendezi az embereket az a "doboz"
2011. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hahaha...-.- kedves második válaszoló kérlek olvass pontosan, hiszen írtam, hogy BAL oldalt... és NEM JOBB oldalt alulira gondolok..!!! azért ne nézd embertársaidat ennyire hülyének.. inább nézz tükörbe!!..:P najó ezt muszáj volt..

amúgy az elsőnek meg köszönöm, hogy írt..:)

2011. aug. 26. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!