Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vki nem tudná megmondani...

Vki nem tudná megmondani hogyan tudom megnézni a saját Wifim jelszavát?

Figyelt kérdés
2 éve van ilyen modemem ami wifi router egyben is, és sose használtam rajt a wifit mert nem volt mivel, de most vettem egy telot, megistalálja a wifi-t de a jelszót kéri.. és nem tudom h nézhetném azt meg..
2011. aug. 30. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az nem mondem hanem router. ez fontos :D és a routered hátulján kell megnézd.Ha nem irja, akkor mondom a következő lépéseket!
2011. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Olyan gépen, ami kábellel csatlakozik, böngészőprogramon keresztül be tudsz lépni a router admin felületére.

A cím valóban ott van a router-en feltültetve (általában alján), csakúgy, mint a felhasználói név, jelszó páros (ha meg kell adni).

Tehát, a böngészőben a www.valami.hu... stb. helyett csak ilyet írj:

192.168.1.

Ez pl. egy Tp-Link-es cím, de azt írd, ami a tiéden van.

Utána fog felhasználói nevet, jelszót kérni. Szintén azt írd, ami a router-eden van. (Lehet, csak egyet kell megadni.)

Ha beléptél keress valamilyen wireless menüpontot, ott be tudod állítani a jelszót, illetve megváltoztatni ha már van.

Itt egy kis segítség, ha nem ilyen típusú a tiéd, akkor is hasznodra lehet:

[link]

2011. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 legendavagyok01 ***** válasza:
Jav.: A címnél lemaradt egy egyesem(négy számból áll): 192.168.1.1
2011. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a hátulján vannak vmi kód féleségek mindegyiket kipróbáltam de nem fogadta el... am azt is próbáltam h beirtam a böngészőbe az Ip cimet és h név jelszó admin admin, de nem fogadta el..
2011. aug. 30. 11:29
 5/12 A kérdező kommentje:
próbálgattam mindenhogy de sehogy se tudom megcisnálni..
2011. aug. 30. 12:06
 6/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Itt egy példa a képen:

[link]

[link]

User name: admin

Password: password

Ilyeneket keress a tiéden.

Egyébként pontosan milyen típus?

2011. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hát igazából nem annyira értek hozzá... láttam a képet az enyém is hasonló de nekem nincs olyan irva h passwordmeg ilyenek, nekem csak Serial Number van fent meg Mac Addres, mind2-t próbáltam beírni jelszónak mikor csatlakozni próbáltam a Wifi-hez de nem sikerült,

hát Pirelli márkájó, T-home-s, Pirelli Broadband Solutions S.pA. ez van rá irvan aszem ez a típusa

2011. aug. 30. 17:31
 8/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha Pirelli, akkor ezt nézd meg:

[link]

2011. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem tudom megnyitni... :S letöltöm de nem engedi megnézni semmivel se, egyik office se nyitja meg, feltudod tenni úgy h online megtudjam nézni pl google docs
2011. aug. 30. 17:50
 10/12 legendavagyok01 ***** válasza:

PDF documentum

Foxit PDF Reader

[link]

2011. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!