Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom lekérni, hogy hol...

Hol tudom lekérni, hogy hol tartok adatforgalom-ügyileg?

Figyelt kérdés
T-mobile mobilnetem van, és egyszerűen nem találom, hogy hol tudom megnézni, hogy épp hol járok az adatforgalommal.. Web'n'Walk manager-ben erre nem találok menüpontot. Segítsetek légyszi! Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. aug. 30. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott kell lennie a managerbe,nézz körül benne jobban,hagyd a kurzort az ikonoknál és néz meg miket ír ki
2011. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam én már mindenhogy... össz'-vissz' ennyi a menüje:

[link]

Gondoltam már arra is, hogy lehet ez a vacak rossz csak nálam, és mennem kéne a t-mobile ügyfélszolgálathoz? :S ..csak az mindig olyan macerás, semmi kedvem hozzá..

2011. aug. 31. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Beállítások mutatásába nincs ott?A További gombra kattintva is megnézted?
2011. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem sajnos. A beállításoknál a kapcsolati vagy milyen adatokat mutatja. Ott ugyan van egy olyan rész is, ahol be lehet írni valami felhasználó nevet és jelszót, de olyanunk legjobb tudásom szerint nincs. Meg a felhasználói név és jelszó alatt van még egy sor valami kóddal (ezt most bocsi, vakon mondom, mert most nincs előttem).

A "További" legördítő menüben meg csak az SMS központot meg a diagnosztikát hozza ki ott is... Már kínomban rámentem az utóbbira, de ott ugye meg csak az adott kapcsolati/hálózati és egyéb adatokat adja ki, amit max lementhetek.. :(

2011. aug. 31. 22:40
 5/8 A kérdező kommentje:

Tehát minden itt látható menübe kattintottam, de egyik sem mutatta. Mindenesetre köszönöm, hogy próbálsz segíteni! :)

De ugye jól gondolom, hogy valahol jogosan szeretném látni?


Ha netán van valaki, akinek szintén ilyen van, megköszönném, ha el tudna navigálni, vagy felvilágosítani..

2011. aug. 31. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudod lekérdezni az adatforgalmat, hogy egy nagy G betűt küldesz a 1730-as telefonszámra, de ez sajnos fizetős, úgy tudom 56 Ft a lekérdezés díja.


Ha lekérdezted, azt javasolom, hogy telepítsd fel a Networx nevű programot, ami innen tölthető le:

[link]

Ezzel a szoftverrel a T-mobile Web'n'Walk manager szoftvertől függetlenül mérheted az adatforgalmadat.

2011. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha mindig szétkapcsolsz akkor a naplóba megtudod nézni! am meg meg ha régebbi van akkor küldenek másfélgigánkén üzit
2011. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is!


SMS-ben nem tudom hogyan lekérdezni, mert csak a mobilnet van, nincs hozzá mobiltelefonszám rendelve, ami alapján tudnák, hogy melyikre kellene megküldeniük nekem az adatforgalmat. IPTV szerződéshez kaptuk ezt kedvezményesen, de ugye arról sem lehet kérni. No meg az 56Ft tényleg sok ahhoz, hogy egy hónapban többször is lekérjem.


NetWorx-ot használok én is, ezek szerint akkor az megbízható? Akkor problémás csak, ha egy nap pl többféle netet használok, de az legyen a legnagyobb baj. :)


Milyen naplóra gondolsz, 12:09-es? Sehol nem látok ilyet, hiába kapcsolgatnám szét, sehol nem látok semmit, hisz eleve ez a bajom...

Nem olyan régi előfizetés, tehát másfél gigánként sem kapok üzit, csak ha már felhasználtam, akkor.. azaz eddig rokonomék használták, de ők is csak azt mondták, hogy csak akkor kaptak üzit.


További válaszokat azért megköszönöm, ha valakinek eszébe jut még valami...

2011. szept. 6. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!