Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Általában milyen weboldalt...

Általában milyen weboldalt látogatnátok szivesen?

Figyelt kérdés
Szeretnék késziteni 1 weboldalt de nem akarom fölöslegesen az ablakon kidobni az erre szánt költségeket, szóval az érdekelne hogy milyen weboldalnak lennétek törzs látogatója, mi lenne az az oldal ami megfogna benneteket és többször is meglátogatnátok akár napi szinten. Fontos lenne az őszinte válasz, köszi!
2011. aug. 31. 02:08
 1/2 anonim ***** válasza:

1: Nem sablonos. (mlap, eoldal, 5mp, blog, blogspot kihúzva)

2: Saját magad által megírt. (notepad(++)ban pölö. HTML, CSS minimum javallott)

3: Igényes helyesírás. (mondjuk 10 mondatonként 1 hiba még elfogadható)

4: Szép design. (hadd ne részletezzem)

5: Jó tartalom. (a csillámpónikat pont lesz@rom. Meg az egyoldalas blogokat is)

6: Használhatóság. (az 1 meggabites netemmel ne legyen 25 perc, amíg betölti)

7: Tetsszen nekem is, mert én vagyok az olvasó. (bár, ez szubjektív)

Nagyjából ennyi, ha még kéne segítség, írj.

G.

2011. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bix ***** válasza:

érdekes a kérdés. viszont az a baj hogy nem túl sok az üres szegmens a "piacon"


én főleg testépítés/it témakörben forgok, és inkább a cikkek a tesztek a hírek érdekelnek. ehhez viszont profi gárda kell lásd prohardver. tesztoszteron.hu és társai. ne legyen tele bannerrel meg reklámmal flash-el letisztult és ne sablon legyen. látszódjon rajta hogy energiát fektettél bele, hogy a megjelenő anyagok legyen az akármi nem összegányolt tákolt és semmitmondó dolgok, és ennyi.

2011. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!