Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történhetett a www.piachalo...

Mi történhetett a www.piachalo.hu hirdetési oldallal?

Figyelt kérdés
Rendszeresen hirdettem ezen az oldalon és sok mindent el is adtam. Nagyon jónak tartom, ráadásul ingyenes /volt/. Néhány hónapja felszívódott. Azóta se híre, se hamva.
2009. ápr. 21. 12:54
 1/3 hangszoros ***** válasza:

Párhónapig nem volt netem.

Most akartam felrakni, hangszorókat,mosó, hütő, siestát stb

Jó hogy irtad, mert nem vergödök ha nem találom

Én is adtam el drót nélküli Sony fejhallgatót, mosógépet általuk. jónak tartottam, nemcsak ezért

2009. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hangszoros ***** válasza:

Képes voltam, csecsemő netes gyakorlatommal mailomban rájuk keresni, de not found.

Közben töprengtem.

Szerintem a két menő tulaja megvette.Érdemes lenne a Versenyhivatalnál rákérdezni, vagy a kartell játék a vonatkozó?

2009. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy megvették, akkor már meg is szűnik? Én inkább arra tippelnék, hogy - mivel nagyon jók voltak - kicsinálta őket valamelyik konkurrens, nem? Gyertek át a Boltamarson.hu-ra. A Vatera ellenfele akar lenni és jó úton is halad a cél felé. Tök ingyenes és még kereskedők is eladhatnak rajta.
2009. júl. 19. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!