Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win 7 wifi probléma! Sürgősen...

Asdasd921 kérdése:

Win 7 wifi probléma! Sürgősen kellene segítség, mit és hogy csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Win 7 van fennt a laptopomon és nem tudok a wifi-vel keresni. Amikor alkalmi vezetéknélküli hálózatot akarok csinálni a beállítás végén azt írja ki hogy nem sikerült. Szerintem valahol be kell állítani hogy engedélyezze a wifivel a keresést, xp nél is volt ilyen probléma de ott asszem a konfigurációmentes vezeték nélküli hálózatot (szolgáltatás) kellett elindítani. Szóval win 7-n mit állítsak és hogyan?


2011. szept. 10. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit sehogy sem állítsál,a windows 7-nek alapból fel kell ismernie a wifi hálózati kártyát,ha a laptopnak a wifije be van kapcsolva akkor lent a tálcán,az ikonoknál kell lennie térerő csík ami üres és egy nap féleség van rajta,valahogy így: [link] és ahogy csatlakoztál a wifire működnie kell
2011. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen laptopod van? Egyáltalán bekapcsoltad rajta a WiFi mielőtt csatlakozást próbáltál?
2011. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
alap h bekapcsoltam de mégsem tudok hálózatot keresni am asus laposom van
2011. szept. 10. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Típus?
2011. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
asus f3t
2011. szept. 10. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség: bekapcsoltad egyáltalán a WiFit? Most néztam a laptop útmutatóját és van ilyen gomb ott amit megnyomsz, hogy kinyisd a laptopot. Továbbá lehet, hogy kell a wifinek a win7-es driver, hogy működjön!
2011. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!