Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek megkapom a megfele...

Szerintetek megkapom a megfelelő sávszélességet?

Figyelt kérdés
lassan 3 hónapja van bekötve az inviteles net,már többször mértem a sebességet és mindig ekörül mozog a sebesség: [link] azért mértem többször a sebességet mert nem stimmel vele valami, a szerződésen és a számlákon az áll hogy Net&Go Komfort 10M de én szerintem a speedtest.net azt mutatja hogy 1 megás a net,na most akkor ez hogyvan?azt tudom hogy 10 megás netért fizetek de azt nem hogy most megkapom-e vagy nem.
2011. szept. 10. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a sebesség ehhez a csomagra hajaz:

Net & Go Komfort | 1M/1G

Névleges le és feltöltési sebesség: 1280/128 kb/s

Ha a 10 megás csomagod van, akkor reklamálj!

2011. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Net&Go Komfort 10M van a számlán és az alapdíj az 9490 Ft/hó de néha több mert beszélek a vezetékes telefonon,most akkor reklamáljak
2011. szept. 10. 22:01
 3/15 A kérdező kommentje:
?
2011. szept. 10. 22:01
 4/15 A kérdező kommentje:
ja,egyébként a modem akkor is villog ha az én gépem ki van kapcsolva,vagyis éjjel nappal gyorsan villog,a router is villog,3 gép használja ezt a netet,de ha az összes ki van kapcsolva,akkor is folyamatosan villog a modem,meg a router
2011. szept. 10. 22:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor kérdezd meg a szolgáltatót. A router pedig villogjon, az a dolga :D

Esetleg ismételd meg úgy a speedtest.net-et, hogy közvetelenül kötsz a modemnre 1db gépet.

2011. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ha a modemet közvetlen a gépbe dugom akkor ez a speedtest eredmény: [link]
2011. szept. 10. 22:15
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így már jó. Szerintem meg van a 10M letöltés. ( A speedtest net se szentírás, lehetnek korlátok amíg eljut onnan az adatcsomagod a gépedhez ). Akkor most az látszik, hogy meg van a sávszélesség amire fizettél. Ha pl a másik gépen folyamatosan torrent fut, lehet megeszi a többi gép elől a sávszélességet!
2011. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
amúgy ahog kihúztam a routert a modemből akkor a modem abba hagyta azt az eszement villogást,mind a 3 led folyamatosan világított
2011. szept. 10. 22:19
 9/15 A kérdező kommentje:
vissza raktam a routert és megint belassult és a modem megint elkezdett villogni,pedig senki sem tölt semmit,csak az én gépem van rajta a wifin és én sem töltök semmit mégis úgy villog mintha töltenék
2011. szept. 10. 22:23
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha így áll a dolog, akkor a router a ludas. Milyen router-t használsz?
2011. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!