Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok csatlakozni wifire...

Hogy tudok csatlakozni wifire laptopról?

Figyelt kérdés
A gépen már beállítottam a routert,de laptopon nem találom,hogy tudnék nethez kapcsolódni..
2011. szept. 12. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kell hogy legyen a routerben olyan hogy wireless settings ott engedélyezed(enable) a wifit. Beállítasz neki egy nevet meg egy kódot és kész. Aztán bekapcsolod a wifit a laptopon és megtalálja neked a hálózatot..
2011. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
azt hiszem már engedélyeztem. de nem tudom hol lehet bekapcsolni wifit laptopon.
2011. szept. 12. 21:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Előveszed a kézikönyvet és elolvasod. Általában billentyűkombinációval lehet: FN (gomb)és F3 vagy F8
2011. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Wifi drivert telepítetted gondolom.
2011. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Na,sikerült?
2011. szept. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kérdeztem sikerült-e! Elvileg jobb alsó sarokban magától kéne kidobnia a kis ikont és ajánlania a vezeték nélküli hálózatokat. Kis számítógépként. Ha nincs, akkor start/beállítások/hálózati kapcsolatok. Ott (is) kéne az ikont látnod. Milyen géped van? Hogy próbáltál eddig felmenni rá vezeték nélkülire ?
2011. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nem én telepítettem a dolgokat laptopra,de úgy tudom lett driver téve rá..


nincs olyanom startlapon belül h beállítások és hálózati kapcsolatok.

a vezérlőpult,hálózat és internet,cstlakozás az internethez-nél próbálkoztam..de semmi..:s

2011. szept. 15. 17:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor kezdjük elölről.

Eszközkezelőben van sárga felkiáltó jel hálózati kártya címen?

(Sajátgép/Tulajdonságok/Hardver/Eszk...)

2011. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
olyanom sincs h tulajdonságok :| kereső se találta egyiket se..hálózati kártyát se..
2011. szept. 15. 18:32
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is csomót szenvedtem mostansag vele... Amúgy erre van a wifi adapter. Ez ugy néz ki, mint egy jóllakott pendrive:). Műszaki boltban lehet venni parezerert. Persze elobb meg kell nezned megy-e nélküle a wifire való csatlakozás. Biztosan fog! Ird le pontosan milyen opcioid vannak, miket tudsz a gépen csinálni ezügyben...
2011. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!