Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon érdekes google maps...

Nagyon érdekes google maps hiba, please help me! Vajon kitaláljátok-e hol a hiba!?

Figyelt kérdés

Szóval a probléma a következő:

Ha bármilyen böngészővel(IE9, FF6, Chrome 13.., Opera stb.) nyitom meg a maps.google.com-ot normál módon, akár a google kezdőoldaláról, akár begépelve, nem tudom használni. Folyamatosan sárga felirat jelzi a betöltést, majd azt dobja fel szintén sárga háttérrel, hogy "a rendszer túl lassú?Használja a Problémamegoldási útmutatót".


A következő megoldásokat ajánlja:

[link]

Persze mindet megcsináltam de semmi...


Viszont ha proxyra megyek fel, vagy thor-ra, vagy az Opera turboval egy külföldi szerveren keresztül vagy https-el nyitom meg, akkor simán működik. Hogy lehet ez.

Még pár info:

Win7 sp1, flash, java, silverlight friss, víruskergető: norton internet security (teljes kikapcsolás sem segít...), rendszer-visszaállítás a telepítéskori időpontra sem segít, ccleaner, norton utilitis lefutattva.

Net 5M/1M kábel, helyi szolgáltató, vonalat az Antenna Hungáriától bérli, dyn ip.. Nem tudom mi kell még a megoldáshoz!?


2011. szept. 13. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom valami forgalomkorlátozás, ami a lakhelyedet érinti, azt nem írtad hol laksz
2011. szept. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem siman betolti az IE9, a FF6 es a chrome is.

Nem ertem, nalad mi lehet a hiba, en meg el sem engedem az enter gombot es mar betoltottek.

Valami hiba nalad van.

Esetleg probald meg maskepp. Ha valamit meg akarsz nezni hogy hol van, akkor ird be a google-sorba, hogy mondjuk Budapest, Magyarorszag, enterezd le, es amikor bejott, akkor a folso sorban valaszd a terkep/map opciot. Hatha akkor betolt.

Nincs otletem, ha igy sem jon be.

2011. szept. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kémprogramirtót is futatál?

szolgáltatonál rákérdeztél ere?

ha van másik gép kiprobáltad ugyan ere a vonalra hogy azon is ez van e?

simán egy kábel jön be vagy van routered?

2011. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Torrentezni szoktál?

nem lehet hogy ez a maps valmi olyan fájl megosztást használ amit letiltot szolgáltató?

2011. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Siker :) A router (TP-Link 542g) beépített spi tűzfala miatt nem ment. De azért köszönöm hogy megpróbáltátok!
2011. szept. 13. 22:55
 6/6 Manhattan válasza:
Huh, köszi, nálam is router tűzfal beállítás megoldotta a gondot. :)
2012. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!