Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Earth hiba. Miért nem...

Google Earth hiba. Miért nem indul?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete tapasztalom ezt: "A google earth nem tud kapcsolatot létesíteni a szerverrel...

Egy másik hibaablak: "Nem sikerült kapcsolatot létesíteni a google föld szerverekkel. Szeretne elvégezni egy diagnosztikai tesztet, melyből további információkhoz juthat... ?"


És már próbáltam más verziókkal is, meg csomószor letöröltem, meg újraraktam, de mindhiába, állandóan ez jön ki. Mellesleg Nem emlékszem, hogy valamit buheráltam volna-e 2 hete valahol, amiért nem jó azóta...


Mit tanácsoltok? Tűzfal hiba-e, vagy mi?

Amúgy Norton 360 "all in one" vírusírtó-tűzfalam...van.


2011. okt. 20. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A Google Earth biztosan hibás! Nem tudtam megnyitni sem, aztán letöröltem és újra akartam telepíteni. Akárhányat töltöttem le, egyik sem indul, az ESET SS5 sem engedi. Most vagy a szervere rossz, fertőzött, vagy már kizárólag Windows7-re (Directx10) gyártják. Akinek XP van a gépén, az fulladjon meg, a Directx9-es változata nem működik! Gratula, GOOGLE!
2011. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az 5.2.1.1588-as verzió van fenn XP-n és működik.
2011. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Google Earth6 NEM kompatibilis az XP-vel és ez a legújabb.
2011. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Windows 7-em van már régóta.
2011. okt. 20. 21:24
 5/8 anonim válasza:
Így van, rengeteg a panasz, hogy Win7 alatt meg sem moccan. Ráklikkelsz a telepítés után az ikonjára, megjelenik a tálcán, aztán hamarosan eltűnik. Ennyi. Nálam is ugyanez a szitu. XP alatt soha semmivel nem volt telepítési gondom (más sem), ezzel a trágyalé 7-es winfossal meg szünet nélkül sz...ok. Pedig zsír új erőművön fut a nyominger, durván kemény konfigurációjú gépen. Utálom ezt az op-rendszert. Nem kicsit, nagyon.
2012. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Google Earth nem működik alaplapi lejátszóval Directx 9-essel (XP), csak Directx10-el! Van ilyen, hogy Directx9-es mód, de az nem működik, ellenben átvált csökkentett módra a VGA. Gratulálok, Google! Ez aztán a pocsék szoftver. Még szerencse, hogy a kereső sávból és működik legalább a Térkép (műhold).
2012. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én találtam rá megoldást. Win 7-em van és soha nem indult el rajta a Google Earth egyik verziója sem. Próbáljátok ki, hogy DirectX helyett OpenGL-el indítjátok el, nekem bevált.

Start > minden program > Google Earth mappáját megnyitod és ott van egy olyan, hogy Google Earth indítása OpenGL módban.

Nekem azóta (másfél év) semmi bajom sem akadt vele.

2015. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Drk91 válasza:
hiába nyitom meg OpenGL módban, akkor átpasszol DirectX-re, ha azzal nyitom akkor vissza OpenGL-re.. ez egy fos!! directX 11-em van és win-7el nyomom....
2016. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!