Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok netezni?...

Miért nem tudok netezni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kint vagyok külföldön. Itt a házba van internet kapcsolat. Wifin kersztül fogják a netet. Én is kihoztam a laptopom. első nap még ment is a net de a többieknek el el ment ha éngépeztem.. Aztán két nap után már be se tudom kapcsolni a gépem. mert mihelyt érzékeli a netet mindenki elmegy a gépén.. és az enyémen is. mi lehet a baj ? kint mindenki kint vett gépe van.. az enyém asus és magyarországon vettem.. hogy lehetne megoldani ezt a problémát ? előre is köszi
2011. szept. 15. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
És hol van a wifi adó, a router? Az is nálatok van, vagy csak úgy kapjátok valahonnan a netet kívülről? Ha hozzáfértek a routerhez, akkor azon lehet állítani, hogy kinek melyik csatornán adjon, mert lehet, hogy mindenkit ugyanarra a csatornára rak alapból és az már így sok neki.
2011. szept. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
itt van a házba .. én nekem azért nem jutott eszembe ez mert akk is ezt csinálja ha 5 en neteznek és akk is ha senki sem... és csak az én gépem van bekapcsolva.. igy is ez lehet a baja ? és ha igen akkor azt hogy lehet beállitani ?
2011. szept. 15. 02:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem megharagudni,de az jön le a kérdésedből,hogy még nagyon kevés az ismereted a wifiről.Mert nincs ilyen hiba,hogy elmegy a wifi a szomszédoknál,ha te bekapcsolod a laptopodat.
2011. szept. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolhatod hogy nem azért irtam ki a kérdést mert tudom is rá a választ. hanem azért mert nem tudom.. nincs ismeretem a wifivel kapcsolatban ugy ahogy mondod. honnan lenne ugyan ? nekem mindig is kábel modemes netem volt.. most van először hogy wifin keresztül. és nem értem hogy hogy kell beállitani amit az első kommentező mondott. kedves második pedig.. látod h van ilyen :) mert bekapcsolom és a netem elmegy... na akkor ilyenkor mi van ? ha nem a kérdésemre válaszolsz akkor ne irj semmit... :) köszi..
2011. szept. 15. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!