Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell engedélyezni az...

Hogyan kell engedélyezni az IPTV-s Cisco EPC 3925 nevezetű "router"-t a windows tűzfalon?

Figyelt kérdés

Eddig ADSL netet használtam és most kicserélték nekem erre az IPTV-s kábelen futó netre de azóta

nem tudok feltölteni az Utorrenten. Mert ezt a hiba üzenetet írja ki: A port nincs nyitva, a letöltés továbbra

is lehetséges.megkérdeztem hozzáértő embereket és azt mondták a tűzfalon kell engedélyeznem de hogyan??


2011. szept. 17. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor passzív vagy, vagyis te tudsz kapcsolódni másokhoz, de ők nem tudnak hozzád, mivel a routered nem fogadja a kívülről érkező kapcsolatokat. De ezt a router admin oldalán kell beállítani, nem a windows tűzfalon... Keress ilyet hogy "port forwarding", és add hozzá az utorrent portját (nézd meg az utorrent beállításainál hogy melyiket használja), meg te a IP-det.
2011. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia és hol tudom megnézni ezt a router admin oldalt? gondolom ezen a router admin oldalon bellül kéne keresnem egy olyat hogy port forwarding nemigaz??
2011. szept. 18. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fehér dobozod van mint nekem, tehát nemtudom milyen márkájú, de fehér és a tetején t-home felirat+wifi antenna, akkor a [link] oldalon tudod állítgatni, felhasználónév és jelszó is egyaránt 3play alapból
2011. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A router admint oldalt úgy éred el hogy beírod a böngésződbe a router ip címét, 192.168.1.1, 192.168.2.1 vagy 192.168.0.1 szokott lenni, ezek közül valamelyik jó lesz. Itt kérni fogja a jelszót, ha te még nem voltál az admin oldalon akkor ez a gyári jelszó lesz, ami a te routerednél név: admin, jelszó: password (megkerestem neked).
2011. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is detto ezzel a problémával küzdöttem, és sikerült is félig-meddig megoldani, azért csak félig, mert igaz az utorrent azt írja a teszt végeredményeként, hogy 'A port nyitva, A hálózat jól be van állítva', azonban a feltöltés még mindig nem megy :( Esetleg lehet valahol máshol is probléma, vagy csak annyi lehet, hogy amiket töltenék vissza, azt gyorsabb emberektől szedik a népek?! (megjegyzem, újabb ppb release-ket próbálok visszatölteni)


Előre is köszönöm a segítséget!

2011. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utorrent azt irja hogy jó, akkor jó, torrent függő hogy tudsz-e visszatölteni. Lehet hogy nincs szükség feltöltésre, vagy csak seederekhez vagy csatlakozva, vagy gyorsabb feltöltők vannak nálad ahogy írtad, stb.
2011. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!