Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MÉÉrtt esik le állandóan a...

MÉÉrtt esik le állandóan a rohadt TORRENT sebessége?

Figyelt kérdés
Szinte szabályos hullámok figyelhetők meg a grafikonon. uTorrent kliens. Kéne menni 400-al kb a net szerintem megy is ált 200-al aztán szinte szabályosan leesik 0-10-re majd újból fel. Hosszútávú grafikonon megnézve teljesen cikcakkos.
2011. szept. 20. 14:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
levannak állítva, nem seedelem, azt nem tom h böngészőben folyamatos e mert az összes speedtest csak pár másodpercig mér
2011. szept. 23. 17:08
 12/13 anonim ***** válasza:
71%

Gondoltam hogy letöltesz valamit:)

vagy free download managerel

hogy a http kapcsolat hogy megy

és akor tudnád hogy neted ugrál vagy csak torrent

2011. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Sziasztok! Bár nem mai kérdés, de nekem pont most van ilyen problémám, én is eljutottam ide, szóval akár másnak is segíthet.. Megoldás, amit találtam:


"Ami a problémát okozza:


Az uTorrent program egyszerre ~500 szálon tud kommunikálni a szerverrel.

Viszont az ADSL modem egyszerre csak 256 sávon tud dolgozni. Ez a sáv szám felett bontani fog a kapcsolat, mivel nincs a sávok közötti prioritás.

A megoldás, ha a uTorrent programban a sávok kiosztását csökkented." forrás T-home fórum. Nekem működik!

2012. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!