Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen internetes oldalak...

Milyen internetes oldalak vannak, amiknek van mobil verziója?

Figyelt kérdés

Mint pl. az Index (m.index.hu) meg a FigyelőNet (m.fn.hu).


Elsősorban híroldalak érdekelnek magyar vagy angol nyelven, de lehet ennél specifikusabb is, pl. csak sport, történelem, politika, stb, tulajdonképpen bármi. Az oldalak tartalmát és stílusát tekintve szívesen maradnék a realitás és az objektivitás talaján (bár tudom h ennek például az általam említett index sem felel meg mindig). Elrugaszkodott, szélsőséges, fröcsögős stílusban íródott, nyilvánvalóan 90%ban vicceket terjesztő oldalakra köszönöm, de nem vagyok kíváncsi.


Az utóbbi időben nagyon rácsúsztam a hírolvasásra a mobilon, de az indexet meg az fn-t még ebéd előtt kivégzem, utána pedig elég uncsi ezt a kettőt frissítgetni, hátha van valami új. Jó lenne ha több ilyen oldalt ismernék !


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 26. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
www.időkép.hu, www.origo.hu, www.index.hu, www.sportgeza.hu stb. Majdnem mindegyiknek van.
2011. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek: www.kapu.hu, www.hirkereso.hu.
2011. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem olvasok híreket. Semmi értelme úgyis csak a torzított, eltúlzott "igazságot" találom ott.

Ha nem valami negatív vagy politikai történés akkor már nincs is hírértéke. És kb csak a sok sz@rt meg szennyet teszik be az ilyen oldalakra is ahogy a híradóban is csak ilyen hírek vannak. Ezért nem nézem azt sem.

2011. szept. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem használsz RSS olvasót?
2011. szept. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az összes válasz tök haszontalan, de azért köszönöm őket, látom h próbálkoztatok.


Annyi pozitívuma volt a dolognak hogy arról a hírkereso.hu nevű oldalról egy link átdobott a Népszabadság Online-ra, így kiderült hogy annak is van mobil verziója.


Az utolsó válaszolónak külön elismerés jár hogy kifejtette hogy ő miért is nem olvas híreket, köszönöm hogy tiszteletben tartottad hogy én viszont olvasok, és a kérdésre válaszoltál. Legközelebb azért inkább ne írj, köszesz.

2011. szept. 27. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!