Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet beállítani azt hogy...

Hol lehet beállítani azt hogy ne mutassa az ismerőseimnek azt amiket tetszikelek, írok stb abban a kis dobozban ami most a facebook oldalon van jobb oldalt?

Figyelt kérdés
valahol csak be lehet állítani nem? hogy senki se lássa mit csinálok, nem tartozik senkire hogy én kinek mit tetszikelek, ennek a sz*rnak az a legnagyonn hátránya h mindent mutat amit én csinálok...másnak mi köze van ahhoz h én a saját ismerőseimnek mit tetszikelek?! vagy mit írok, engem sem érdekel az h az egyik ismim mit üzen a számomra ismeretlen embernek -_-' akkora egy hülyeség. olvastam hogy a Google Crhomemmal ellehet tűntetni, dehát ezzel sincs megoldva a probléma, mert attól másnak kijelzi h én mit csinálok. jah és nekem nem tűnik el...mármint ez a doboz..tinker vagy mi
2011. szept. 27. 15:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!