Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facbook chat miért ilyen,...

Facbook chat miért ilyen, vagy csak enyém rossz?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy pl:100 ismerősből csak 10 n vannak fent chaten közben meg fent vannak csak nem jelzi ki nálam.és vannak olyanok is akiket még úgy se rak be a chat ablakba hogy fent sincsenek online!
2011. szept. 28. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert újították a chatet, és még rosszabb lett, mint eddig volt... mostmár úgy tudom, az alapján szelektál, akikkel a legtöbbet szoktál beszélni, az, hogy ki van éppen online, csak másodlagos :/
2011. szept. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem sem tetszik, eltűntek a csoportjaim és nem tudok egyesek előtt elbújni :(

a chat ablakban menj rá a kis csillagra (vagy mire), Available chat kipipálva, aztán klikk az ajtóra és kész. Lecsukódik és a kezdőlapon baloldalt csak azt/azokat látod, akik fent vannak éppen.. :)

2011. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszike.nekem olyanokat is mutat akikkel sose beszéltem chatan.pfff a régi jobb volt
2011. szept. 28. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!