Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell telepíteni a The...

Hogy kell telepíteni a The Sims 3 Luxuslakás cuccok-t?

Figyelt kérdés

mert letöltöttem torrenttel meg rengeteg helyt néztem de mindenhol erre az oldalra lyukad ki:


[link]


szóval itt meg külön kis fájlokat tölt le és az utolsó kis fájlnak sfv a formátuma és azt mondta az öcsém (mert ő "nagyon ért a géphez"), hogy egyesíteni kell vagy valami ilyesmi. Na és a total commanderben az sfv-s fájlba egyesítettük a többi kis fájlt majd az utolsó kis fájlt, ami nem sfv formátumú, szóval az sfv formátumú előtti kis fájlt nyitottam meg daemon tools-al (mert az öcsém azt mondta, és csak tényleg arra reagál de arra is csak azt, hogy: kérem várjon... és NINCS SEMMI! és nem tudtok vmi más nem vírusos helyet mutatni, ahol nem így van a "telepítés" hanem úgy hogy egyszerűen csak a telepítő-t töltöm le és már telepíthetem is a játékot?


2011. okt. 2. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:

ISO-t kell kapnod a végén, a kis darabok összméretével megegyező mérettel. Nem láttam benne crc-t, ezért lehet hogy csak egy nagy fájlt kapsz, a végén kiterjesztés nélkül, vagy .out kiterjesztéssel. Ezt kézzel átírod iso-ra, amit a daemon tools is be tud olvasni.


A darabok összeillesztése ha nem menne: kijelölöd a .001-es fájlt, majd fájl/fájlegyesítés. Végigfut, és vagy .out vagy .iso lesz a vége. Ha iso, mehet a daemonba, ha out akkor átnevezed iso-ra és mehet a daemonba. Utána már a telepítés a megszokott módon megy.

2011. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de azt nevezzem át iso-ra ami egyébként sfv volt vagy azt amit kaptam fájl-t?
2011. okt. 2. 17:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Honnan lehet még letölteni a The Sims 3 Luxus lakás cuccokat?
2011. okt. 2. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:

az svf csak egy ellenőrzőfájl. Amikor lefut az összeillesztés, akkor egy új fájlt kell kapnod, ami korábban nem szerepelt a mappában, hiszen ezt akkor hoztad létre, és ez a fájl tartalmazza a kis darabokból álló egyesített tartalmat (azt a kiindulófájlt amit valaki korábban feldarabolt). Ha ez a létrehozott fájl nem iso lenne, akkor nevezd át erre.


Egy másik megoldás is lehet működik. Az egyik sorszámozott fájlba belelépsz, és ott lesz egy feltehetőleg ISO fájl, és ezt az egyik ablakból átmásolod a másikba, ennek a folyamatnak a végén is a teljes méretű iso-t kell kapnod.

2011. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nagyon hülye vagyok hozzá, de milyen másik ablakba másoljam át, nem tudom mért, de nem kapok új fájlt de viszont tényleg van az egyik kis fájlban egy iso, és milyen másik ablakba másoljam át?
2011. okt. 2. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Total Commandert használsz. Ez egy kétablakos program. Egyik ablakban megnyitod a fájlt, benne az iso-val. A másolás vagy áthelyezés pedig a másik ablakba fog történni (mindegy hogy a jobb oldaliból a balba, vagy bal oldaliból a jobba). Ha mindkét ablakba ugyanazt a mappát nyitod meg, és az egyik ablakban belépsz a fájlba, akkor a másik ablak továbbra is a játék mappája marad. Másolás vagy áthelyezés során pedig ide fog majd kerülni az, amit át akarsz másolni. Jelen esetben az iso fájlról van szó. Amelyik ablakban van, az legyen aktív, abba legyen kattintva. Itt a másolás parancsot adod neki, az pedig rákérdez hogy a másik ablakba akarod-e másolni. Igent nyomsz, a másolás lefut, és akkor majd ott lesz az önálló iso.
2011. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de nekem nem másolja hanem kibontja
2011. okt. 2. 18:50
 8/8 A kérdező kommentje:
smmi, köszi, hogy ilyen türelmes voltál, kibontootta és azt a kibontott fájlt másolta át :)
2011. okt. 2. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!