Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt felfelé a...

Miért nem tölt felfelé a netem? (torrentezéskor)

Figyelt kérdés
Na az van hogy nem tudom a netem típusát de nem adsl hanem a padláson van egy gép az dolgozza fel azt, amit egy antenna fog be. A feltöltési sebessége, 140 kb/s (valódi ugyebár 14 kb/s), letöltési 810kb/s (81). valamiért nem akar seedelni az Utorrent, nem a beállításokkal van a baj.
2011. okt. 3. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Van kinek seedelni? Tehát nincsen az adott torrent túlseedelve szerveresek vagy többszörös feltöltői arány miatt? Ha vannak ott letöltők, ők vajon nem partial seederek? Aktív vagy-e, vagy ha passzív vagy és nem túlseedelt a torrent, akkor a valódi letöltők is passzívak?


Ha ez tisztázott, akkor a mértékeket is kellene. Te valamiért tízzel osztasz, pedig nyolccal kellene. Ha kilobitről van szó, az "kb", ha kiloBájtról, az "kB", a kettő között van egy nyolcas szorzó. Nem mindegy hogy az a sebesség kilobájtban van-e értve, ahogy a torrentkliens számolja, vagy kilobitben, ahogy az internetes sebességmérők és a szolgáltató.

2011. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs de rettenetesen kicsi a neted uppja! ha tudsz akkor ingyenes oldalakról szedjél le filmeket stb. mert az életbe nem tudod ennyivel vissza adni, pl. cinemastore, vagy DataGet.net - ahol mindent megtalálsz.

Amúgy passz.

2011. okt. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!