Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Blogspoton kép lementésének...

Blogspoton kép lementésének tiltása lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy rokonom olvassa, és leszedi a képeket és pakolja fel a közösségi oldalára. Nagyon idegesít, de nem akarok szólni neki. Be tudom valahogy állítani?
2011. okt. 4. 08:07
 1/6 bánomisén ***** válasza:
Úgy tudom, nincs ilyen funkció a blogspotban. Ha idegesít, akkor szólj a rokonodnak, hogy fejezze be a lementegetést, talán észhez tér.
2011. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hülyeség letiltani,ha annyira akarja úgyis le fogja tudni szedni,egyszerűen 'le print screeneli'.
2011. okt. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Közben ráakadtam egy jobbklikk tiltó gombra, ami megoldaná a problémám, mert screenshot-ig ő már nem jut el agyilag, csak az a baj hogy a rákattint ballal, megnyílik nagyban, és akkor már tudja jobbklikkelni :( Ötlet rá?
2011. okt. 4. 08:27
 4/6 bánomisén ***** válasza:

Hol van az a jobbklikket tiltó gomb? :-D


Szerintem szólj neki, ha normális hangnemet ütsz meg, egy szava sem lehet. Tényleg nem illik széthordani, amit más összehordott. Ha úgy gondolja, hogy másokat is érdekelhetnek a képek - mi másért osztaná meg őket közösségi oldalon? -, akkor ajánlja a blogodat az ismerőseinek. Ez így tisztességes.

2011. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bánomisén ***** válasza:
Az jutott eszembe, hogy ha van számítógépes ismerősöd, aki tud "html"-ül, esetleg belenézhetne a blog html-leírásába, hátha be lehet tenni valami olyan kódot, ami mindenféle lementést blokkol, a nagyított képét is. Nem értek hozzá, csak most beugrott, hátha ez lehet egy megoldás.
2011. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bánomisén! Jogos :) Ez a gomb hogy jutott eszembe?! Köszi a segítséget!
2011. okt. 4. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!