Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2009-es msnem van és mostanába...

2009-es msnem van és mostanában kapok is küldök is gyanús linkeket. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Elvittem a gépem szervizbe nagy totál vírusirtás de még mindig mondják, hogy kapnak tölem linkeket amikor nem vagyok bejelentkezve... de van vagy 60 msn partnerem és már mindegyiktől kaptam én is és a haverom is mondta ö is kap a partnereitől... nem lehet, hogy a hotmailes rendszer van megzavarodva? Vagy több mint 200 embernek egyszerre vírusos a gépe?
2009. ápr. 28. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen virus általába a flash animácikoba szokták elrejteni vagy a smylékbe :)

probáld meg az msn virus removált

ha ez nem segitt rakjad vissza a régit :)

[link]

2009. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

még valamit általába küldenek egy linket pl: te neved@img.hotmail.com vagy te neved@windowslive.com

stb .

ha te rá linkelsz már rajt is van a virus a gépeden

:( és az is megkapja aki fent van neked msn n

ugyan is nekik is leküldi a linket

és mivel a te neveddel jelenkezik be ,igy az msn partnereid azt hiszik hogy te küldöd a linket és rá kattintanak és sajna ez igy megy tovább

amig valaki nem szakitsa meg a láncot

tehát nem klikkel :)

2009. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. A régit meg nem tudom felrakni mert letörlöm a 2009-est és mikor raknám fel a 8.5-ös verziót megszakad a telepítés és bejön a Windows live weboldala...
2009. ápr. 28. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Probálj utána nézni a regeditbe
2009. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

reklám: www.spywareterminator.com


az kiírtja a férgesét :D

2009. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!