Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Körülbelül hány napnak kell...

Körülbelül hány napnak kell eltelnie mire megérkezik a filesonic által megkeresett pénzem a paypal accountomra?

Figyelt kérdés

Csak mert már egy pár napja elvileg ki lettem fizetve vagyis már utalta a pénzt a filesonic,de eddig nem kaptam semmit, a filsonic oldalon beállított hotmail.com-os (Paypal) email címemre!

Itt egy kép azért: [link]


Ahogy a képen is látsz elvileg 4.én utalták,de nem jött semmi!:-(

A paypal fiókom Unverifed,vagyis nincs bánkártyám,lehet hogy ez miatt nem jött eddig?Jah és premier,viszont a fiók megvan erősítve,és ezt adtam meg a filesonicon belül a payment ID-nél,a limit 0 értéken van,azt sem tudom,hogy mi a rák lehet!

Ha valaki felvilágosítana,hogy mi miatt is van ez a dolog,annak előre is köszönöm!


2011. okt. 7. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy lehet Filesonic-on pézst keresni? o.O

Amúgy a 0 limit szerintem a korlátlanra utal.

2011. okt. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak egy példa: [link]


Itt van leírás,magyarul,ha regisztrálsz és feltöltesz,és azokat mások letöltik pénzt kapsz!

2011. okt. 7. 11:40
 3/4 anonim válasza:
Fújj de rosszul vagyunk fizetve! Amerikában két és félszer annyit kapnak
2011. okt. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nah a problémám már egy jó ideje megoldódott,az oldalnak nem tetszett a hotmail-os cím ,ezért nem jött meg,ezért még azon a héten csináltam egy gmail-es címet és azt adtam meg!

Láss csodát,a következő hét szerdán éjjel fél egykor már jött is a 40 dolcsim!:D

[link]

Szóval ha egy tanács kell tőlem,akkor messze kerüljétek a hotmail-t ezekkel a fájlmegosztókkal kapcsolatban!

GMail a legjobb megoldás!:D

2011. okt. 31. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!