Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a régi könyvjelző...

Hogyan tudom a régi könyvjelzőket megnézni-megjeleníteni?

Figyelt kérdés

A Mozilla Firefox könyvjelzőit még régebben elmentettem, amikor a gépet vírus miatt újból kellett telepíteni. A problémám az, hogy az elmentett könyvjelzőket nem állítottam aztán vissza, újakat csináltam, de ezek már többnyire mások, mint az eredetiek. A kérdésem az lenne, hogy van-e valamilyen megjelenítő-olvasó, amiben a könyvjelzők tartalmát el tudom olvasni, anélkül, hogy a Mozilla Firefoxba visszatelepíteném őket, mert akkor gondolom, a mostaniak meg törlődnének. Persze elképzelhető olyan megoldás is, hogy elmentem a mostaniakat is, aztán telepítem a régieket, aztán megint vissza a mostaniakat. Az elmentett könyvjelzők (Bookmarks) JSON formátumban vannak. A legjobb az lenne, ha sikerülne őket hasonló formában megjeleníteni, mint ahogy a Mozillában a „Minden könyvjelző megjelenítése“ utasításra megjelennek.

Tudna valaki valamilyen megoldást javasolni? Előre is köszönöm.


2011. okt. 7. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mentsd ki a jelenlegieket majd töltsd be az újakat. Ha kell valami akkor kicseréled.
2011. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én lehet,hogy úgy csinálnám,hogy az újakat hagynám ott ahol most vannak ,és a régieket meg a másikba tenném.

Mert a firefoxban két helyen is lehetnek könyvjelzők,egyik a Könyvjelzők menü,a másik a Könyvjelzők eszköztár.

2011. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez nem rossz ötlet, csak az a gond, hogy a régi könyvjelzők JSON formátumban vannak, míg a mostaniakat meg HTML formátumban mentené el és importálni is HTML formátumban lehet. Hogyan lehet a JSON formátumot HTML formátumba konvertálni?


Azonkívül meg lehet azt csinálni, hogy a régieket nem a régi helyükre, hanem egy külön mappába exportálom (telepítem), hogy az újak is megmaradjanak?

2011. okt. 7. 17:40
 4/4 A kérdező kommentje:

Helyesen:

„..., hanem egy külön mappába importálom (telepítem), ...“

2011. okt. 7. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!