Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google chrom-ban hogyan...

A google chrom-ban hogyan tudom elmenteni a könyvjelzőket?

Figyelt kérdés
Újra telepítem a gépem, de nem akarom hogy elvesszenek a könyvjelzők. hogyan tudom őket lementeni?
2011. okt. 26. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
url vonalon van egy ezüst színű csillag ha azon az oldalon vagy amit el akarsz menteni rákattintasz és a készre azt menti
2011. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem úgy menteni... hanem a gépet újra akarom telepíteni, de már sok mentett könyvjelző van a crome-ban. És azokat eltárolni hogyan tudom?
2011. okt. 26. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
ha van gmail cíned akkor a csavarkulcs-beálítások személyesnél beállítod a szinkronizálást. :D
2011. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én így szoktam :

jobb fönt Csavarkulcs

Könyvjelzők

Könyvjelzőkezelő

Rendezés

Könyvjelzők exportálása HTML....

[link]

2011. okt. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ASDLOLHHG ***** válasza:
Csavarkulcs -> Könyvjelzők -> Könyvjelzőkezelő -> Rendezés(bal felső sarok) -> Könyvjelzők importálása HTML fálj-ba. És ezt a fájlt-t mentsd le pl. pendrivera és miután ujraraktad a gépet nyisdmeg megint ugyan ezt csak annyi eltéréssel hogy HTML-fálj-ból inportáld és amit elmettetél fálj-t ottkeresd ki és viszarakja neked a könyvjelzőkbe. Szia
2011. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!