Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan csatlakozzak a szomszéd...

Hogyan csatlakozzak a szomszéd wifijéhez?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan problémám hogy a szomszédomnak van egy SMC routerem és kis usb wifi tp-link 722 használok ennek vételére, de az elmúlt pár hónapban nem tudok hozzá csatlakozni. Régebben működőt de most semmi. Vagyis csatlakozik csak azt írja ki helyi kapcsolat és nincs internetem. Esetleg valahogy én el tudnám inditani ha az a baj hogy kézzel kell csatlakoztatni a kapcsolatot?

A wifi nincs levédve jelszóval.


2011. okt. 7. 19:30
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Attól hogy nem védi jelszóval, még beállíthatott MAC cím szerinti szűrést.

Amit tehetsz, hogy előfizetsz privát Internetre és nem mások nyakán élősködsz.

2011. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
+1 az elsőnek.
2011. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapból pofátlan dolog ilyen kérdést kiírni szerintem. Örülnél, ha ő meg rácsatlakozna a villanyvezetékedre az itteni felhasználók tanácsai alapján?
2011. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. Tehát nekem is SMC routerem van eddig kiválóan müködöt a wifi része rajta, de most valamiért az internetett nem éri el. Tehát csatlakozik a routerhez de nincs internetem. Az alap gépből ami kábelal van összedugva az jó. A laptopom pedig nem. Hol van az a blokolás beálitva? Ezt laptopról meg tudom csinálni vagy azzal kell ami kábelal van összedugva?
2011. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!