Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet törölni magunkat,...

Hogyan lehet törölni magunkat, a Google+ ról?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból megnéztem, de sehol se találok olyat hogy törlés, vagy felhasználó megszüntetése. Tehát ha ti tudjátok, osszátok meg velem. Előre is köszönöm.
2011. okt. 8. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb felső sarokban fogaskerék/Google+ beállítások/fiók áttekintése -


Profil és közösségi funkciók törlése - Profil törlése és a kapcsolódó közösségi funkciók eltávolítása

Fiók törlése - Fiók bezárása és a vele kapcsolatos összes szolgáltatási adat törlése


[link]


A profil törlése a Google+ profilt törli.

A fiók törlése a Google Accountot törli.

2011. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A fiók törlése, akkor a gmail fiókomat is törli? Csak mert azt nem szándékozom törölni, csak a google+t.
2011. okt. 8. 15:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha megnézed a két lehetőségre mutató linket, az első a plus rendszerhez tartozik, ahogy írtam. A második pedig az egész Google-szolgáltatások alá tartozó profilt törli, amiben a Gmail is benne van.
2011. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet, értékeltem is.
2011. okt. 8. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha a másodikra kattintassz és elolvasod figyelmesen, a gmailt nem törli... olvass, az a kulcsa mindennek. Most töröltem magam és láss csodát a gmailem megmaradt
2012. febr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 és a youtube-, Facebookprofil is megmaradt?
2012. nov. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ketten is elmondták, illetve te is elolvashatod hogy csak a G+-ra vonatkozik. A Facebooknak pedig semmi köze a Google szolgáltatásaihoz.
2012. nov. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem értem. melyiket kell kattintani? az első vagy a másodikat kell kattintani? Google+-tartalom vagy a teljes Google-profil törlése
2013. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen leírja. A Google+ csak azt a fiókot törli. A teljes Google-profil törlése az összes hozzáférést (youtube, gmail, stb...)
2013. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Köszi nekem is kellet.
2014. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!