Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fájl megnyitás HTML?

Fájl megnyitás HTML?

Figyelt kérdés

Kéne egy olyan HTML ami meg tud nyitni egy fájlt, de nem az <a href="fajl.exe">Fájl</a>-ra gondoltam, mert ez letölti

olyan kéne ami egy pontos elérési útból (C:\ProgramFiles...) megnyitja a fájlt


2011. okt. 9. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
html nem tud ilyet, az egy leíró nyelv ami leírja, hogy a dokumentum milyen elemeket tartalmaz. c:\program files\ stb-ből csak úgy fogsz tudni fájlt megnyitni ha azt php-val feltöltöd a szerverre, de ahhoz meg az kell, hogy az oldal látogatója tallózzással feltöltse azt neked. Javascript szintén nem fog hozzáférni, esetleg valami java applet.
2011. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És php-vel se lehet megnyitni?

Én ezzel is többször próbáltam, de nem volt jó.

2011. okt. 9. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:

PHP szerver oldali script, az a szerveren fut. A szerver meg nem fér hozzá a te gépeden tárolt adataidhoz hacsak fájl feltöltéssel konkrétan te el nem küldesz neki egy fájlt. Persze ekkor sem a géped tartalmához fér hozzá, csak azt az 1 fájlt tudja megnyitni amit feltöltötté.


Régen sok trükk volt amivel megoldható volt az ilyesmi mostanra viszont befoltozták rendesen a böngészőket éppen azért, hogy ne legyenek semilyen veszélynek kitéve a felhasználók. Minden nap hallani arról, hogy xy oldal kémkedik sütikkel na most képzeld el a helyzetet, ha nem csak sütikkel kövehtetnének nyomon, hanem még random bármelyik oldal hozzáférhetne a teljes wincsesztereden tárolt fájlokhoz.

2011. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül is igaz ez így jó! Nem lenne jó kapni egy "format C:"kódot.A számítógépet is sok dologra lehet használni valakinek jobb így valakinek nem de nembaj majd kitalálok valami mást.


Azért köszi.

2011. okt. 11. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!