Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook adathalász vagy...

Facebook adathalász vagy megbolondult a vírusirtóm?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lett a vírusirtómmal (Norton 360) vagy magával a Facebook-kal DE! Ha meg szeretném nyitni vkinek az adatlapját akkor az esetek többségében azt írja ki, hogy csalással fenyegetett weboldal emiatt letiltja. Ha tovább szeretnék menni ennek ellenére mégis az adatlapjára akkor vagy nem csinál semmit vagy újra ezt írja ki (esetleg megnyitja rendesen). Nem rég óta csinálja ezt. >< Esetleg vkinek hasonló tapasztalatok??
2011. okt. 13. 01:33
 1/4 anonim válasza:
A facebook elég sokat kémkedik a felhasználók után (olyan sütiket használ, amik figyelik azt, hogy milyen honlapokon jársz), hogy fejlessze a targetált reklámok elhelyezését. Az én vírusírtóm nem nyávog miatta... (pedig bárcsak nyávogna, és bárcsak megunnám, és bárcsak otthagynám azt a sz.rt :D)
2011. okt. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jogos és teljes mértékben igaz ámbár mégis rohadt idegesítő. >< Kb 3 órája kezdhette el ezt. "-.-
2011. okt. 13. 02:01
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, bár nem tudom, hogy miért hiszen a licensze még 92 napig érvényes. :S
2011. okt. 13. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!