Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lejárt a vírusírtóm és azóta...

Lejárt a vírusírtóm és azóta internet sincsen. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy másik laptopom, amin a norton security próbaverziója volt rajta. Aztán eltelt a 30 nap, lejárt és azóta nincsen net... Wifiről fogta a netet, de most már nem hozza be az elérhető hálózatokat meg semmi. Míg a másik laptopon igen. Nem tudom, mi történt.Nézegettem a beállításokat,hogy nem ott lett-e elállítva valami, de nem. Segítsetek!
2011. máj. 21. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nincs neted, és nem dugdosol a gépedbe mindenféle haveroktól érkező gyanús pendrive-okat, nincs semmi baj, nem fordulhat elő, hogy vírusos lesz a géped. Szóval használd tovább nyugodtan.
2011. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De lejárt a vírusírtó...nem tudom használni...újat meg nem tudok letölteni, mert ugye nincs net :S
2011. máj. 21. 21:38
 3/21 A kérdező kommentje:
De kell a net, mert munkagép...
2011. máj. 21. 21:57
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Töröld le azt a lejárt vírusirtót a gépedről, aztán próbálj csatlakozni a netre. Alighanem megfogott valamit, bezárta a karanténjába, azóta blokkolja a netet. Ha sikerül felmenni a netre, tölts le ingyenes, Freeware vírusirtót.

[link]

Ha nem megy a neted, próbáld meg az összes .temp fájlt letörölni a gépedről és úgy menjél fel a netre.

2011. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi, mindjárt meg is próbálom ! :)
2011. máj. 21. 22:00
 6/21 anonim ***** válasza:
Haverom járt így: az előfizetéses USB stickkel nem tudott felmenni a netre. Először leszedtem az összes netes szemetet Ccleanerrel. Rengeteg volt rajta. Aztán megpróbáltam a netet, lassan, de ment. A frissités után a NOD32 Antivírus felvette a harcot a trójaival, ami DVD játékkal került a gépre. Meg is hótt a gép egy időre (kékhalál), de félórás fagyás után újra felállt a rendszer. És bezárta a NOD karanténba a trójait.
2011. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Töröltem a vírusírtót, nincs net.

Nincsenek .temp kiterjesztésű fájlok. Nem tudom mi van, pedig nagyon fontos lenne, hogy legyen rajta net...

Ezen biztos nem volt / nincs vírus, mert munkagép, az apámé, csak akkor lett bekapcsolva amikor az emailjait nézte, nem lett semmi se letöltve... egy bizony 'HP Wireless Assistant' nevű programnak kéne kihoznia az elérhető hálózatokat.. jobb alsó sarokban, de semmi. Azt írja, nem állnak rendelkezésre kapcsolatok, frissítek-semmi, rámegyek, hogy Hálózati és megosztási központ megnyitása ott sem tudok mit kezdeni.

2011. máj. 21. 22:13
 8/21 anonim ***** válasza:
XP-ben ez így néz ki: Hálózati kapcsolatok. Nézd meg a Speciális fület. Alighanem le van tiltva a kapcsolat.
2011. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Újra kellene ezt telepíteni, a legújabbal. De net nélkül ez hogyan menne, lehet-e valahol kiírni DVD-re vagy pentdrive-ra, azt sajnos nem tudom.

[link]

2011. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hoppá, megvan, fizetős progiról van szó. Ha tört volt, akkor az a gond.
2011. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!