Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek érdemes belevágni...

Szerintetek érdemes belevágni ebbe a honlapba?

Figyelt kérdés
Készítettem egy ilyen képregényes, apafiás mindenes oldalt mint pl a nemkutya, aztadom. Pls nézzétek meg és írjátok le válaszban, hogy érdemes-e elkezdeni, több posztot kirakni.Pár napja csináltam meg, nem várok olyan többszázas tömeget csak szépen lassan 5-10 vendég is elég lenne ahhoz, hogy beinduljon és több szerkesztőt felvegyek.Szerintetek megéri?
2011. okt. 14. 21:37
 1/9 A kérdező kommentje:

xD a honlap nevét meg nem irtam bele: [link]

bocs

2011. okt. 14. 21:38
 2/9 anonim ***** válasza:

XD

sztem jó! Folytasd!

2011. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! :)
2011. okt. 14. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, ezekből úgy is annyi van mint a rák, és mind színvonaltalan: a tied is.
2011. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem tetszik :)
2011. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy csak koppintások vannak rajta. Ha lennének saját ötleteid akkor lehetne valamit kezdeni vele, de így halott dolog, 100 másik ilyen oldalt betudok linkelni neked.
2011. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és gondolom ezt a kérdést is reklámnak tetted ki.
2011. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, sok ilyen oldal van és mindegyiken kint van ugyanaz, ha nem is egy időben de kint van. Próbálok saját képeket kirakni, fogok is, de írtátok, hogy olyan sok van, hogy nem érdemes belevágni.Hát ti tudjátok akkor törlöm az oldalt nem érte meg elkészíteni se.Ja és nem reklámnak raktam ki ez csak egy kérdés volt hogy szerintetek jó-e az oldal!
2011. okt. 15. 09:46
 9/9 anonim ***** válasza:
saját tartalommal jó lesz, most ezzel a sok szeméttel ugyan olyan rossz mint a többi koppintós...
2011. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!