Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most jön hozzánk egy szerelő...

Most jön hozzánk egy szerelő aki megcsinálja az internetet. ha torrent oldalakkkal valo kérdésem van hozzá akkor feltehetem vagy le fog szólni hogy az illegális?

Figyelt kérdés
gyorsan kellene rá válasz mert mindjárt itt van
2010. máj. 14. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ő maga nagyon kötelességtudó és nem tölt le otthon semmit, akkor max. "ejnye-ejnye, mi ez?". Egyébként a többség jófej szokott lenni és nem szól le. Sőt, aki hozzánk jött, az még el is magyarázta, mit hogyan szokott, ötleteket adott. xD
2010. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezni kell bátran!

Én megkérdeztem, hogy 5 ezeré' nem e tudunk trükközni a sebességeb, vagy bármin.... csak röhögte és sajna nem tudott segíteni.

2010. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell tőle félni, nem a patás ördög fog eljönni hozzád, hanem egy szerelő. Magamból kiindulva, én szoktam még ennél cifrább kérdésekre is válaszolni.
2010. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!