Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Android-pc, pc-android fájl...

Android-pc, pc-android fájl megosztás wifin?

Figyelt kérdés
olyasmire gondoltam mint 2 gép között a hálózati megosztás (van 1 mappa és amit belerakok látja a másik, áthúzhatja magának)Hogy lehet ezt megoldani mert utálom kibe húzogatni a kábelt?
2011. okt. 16. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy jó megoldás. Nem kell a linkelt oldalakról letölteni, a Marketről is leszedheted.

2011. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen az, amit leírtál, de én ezt javaslom: [link]


Telón elindítod, böngészőbe bepötyögöd a megadott url-t, aztán már látod is a teló tartalmát, fájlokat tölthetsz fel rá, törölheted, stb

2011. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

@előző:

ja, de a pro verza fizetős, a free meg nem ér semmit...ha jól tudom van rá valami alternatíva, de nekem azok nem jöttek be...


@kérdező:

-csak egy kulcsszavat mondok: BlackMart

2011. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
340 FT, tényleg nagyon durva....
2011. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

szerintem legtöbbeknek nem a 340ft-tal lenne kifogásuk...hanem még mindig sokkal könnyebb beszerezni valamit warez módon, mint megvenni...lehet sok gyereknek nincs számlája, s ezért sokkal körülményesebb a vásárlás...

amíg ez így lesz, hogy kényelmesebb lesz warezolni, addig sajnos nem fog változni a helyzet,

2011. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyivel könnyebb guglizni/letöltögetni/telepíteni és kockázatot vállalni, mint egyszer regisztrálni a Checkoutba? Nagyon kényelmes magyarázat ez a "hát de megvenném én, csak nem tudom". Aki akarja, az meg tudja venni. És ha nincs számlája? Akkor bemegy egy délután a bankba és nyit egyet, ingyen. Ha az ember ennyire életképtelen, akkor a warezhoz is hülye. Ha arra van esze, hogy megkeresse azokat a forrásokat, ahonnan warezolni tud, akkor egy számlát is tud nyitni.
2011. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz régi téma, de.

Nem az a baj a 300Ftos progikkal, hogy drága. Az a baj, hogy mire találsz egy progit ami olyan amit keresel, az min 6 telepítés. 6-szor 3-400 az már nem mindegy. Meg minek fizessek, ha nem tudja amit akarok?

2013. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!