Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most akkor mégis hogy regisztr...

Most akkor mégis hogy regisztráljak Facebookra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megkaptam az aktiváló e-mailt,elküldtem kb 3x a telefonszámomat,hogy megkapjam az aktiváló kódot,negyedszerre csak sikerült egyet küldeniük.Csak mikor megkaptam már kiléptem az egészből,és amilyen "okosan" van megadva az egész oldal,mindenképp kéri előbb a tel.számomat és csak utána tudnám beírni a kódot.Csak hogy azt írja ki,hogy erre a számra már túl sok kódot kaptam(holott 4 beírás után szíveskedtek egyet küldeni,azt sem tudom már így hova beírni).Most akkor mégis mit csináljak?


2011. okt. 16. 17:33
 1/3 A kérdező kommentje:
más teló nincs a közelben,szóval ez a lehetőség kizárva
2011. okt. 16. 17:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer kellett volna elküldeni, és megvárni rá a választ. Az oldal úgy működik, hogy az első kérést teljesíti, a többit figyelmen kívül hagyja. Amikor megadtad először a számodat, arra küldte el az oldal a választ, csak te közben háromszor is megcsináltad ugyanazt (valójában nem hagyott figyelmen kívül 3 alkalmat, és csak a negyediket küldte, hanem az még mindig az elsőre küldött válasz volt, csak nem volt annyi türelmed hogy kivárd, és még háromszor megpróbáltad).

Viszont az oldal semmiből nem hagyja hogy sok műveletet végezz el, ezért nem lehet túl sokat egymás után kommentelni vagy ismerőst jelölni, ezért a többszörös regisztrációs próbát is felfüggesztette, mert elérted a limitet a túl sok próbálkozással. Lehet ha vársz pár órát, a másik három aktiváló kód is megérkezik majd.


Most már csak annyit tudsz csinálni, hogy vársz néhány napot, mert folyamatos próbálkozásokat letiltja az oldal. Egyáltalán miért kell a telefonszám? A regisztrációs űrlapon sem látszik, most "ha valakinek esetleg nincs telefonja akkor nem tud regisztrálni?"-alapon nem kellene kötelezőnek lennie regisztrációkor.

2011. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mert amikor megkaptam a megerősítő e-mailt,abban is volt egy kód,de amint bejelentkeztem,azonnal kérte a tel.számot,addig nem hagyott tovább menni...egyébként 2 napot vártam,az alatt küldtem el 4x,szóval nem az én hibám.
2011. okt. 16. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!