Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan oszthatom el az interne...

A Főnök kérdése:

Hogyan oszthatom el az internet kapcsolatot szabályosan?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom hogy van nekünk egy 2megás ADSL netünk ami egy netgear routerre van kötve, és szeretném elosztani hogy egy egy gépre 1-1-mega jusson és ha a másik gépen töltenek valamit akkor nekem ne laggoljon a játék.

A használható válaszokat előre is köszönöm!


2011. nov. 4. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Röviden szerezzél egy gépet ami szervert játszik és ott vagy win v. linux környezetbben van már mód erőforrás elosztásra. De annak az esélye hogy ezt te megtudod csinálni igen csekély igy törödjbele hogy ez van.
2011. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, de én nem privát szervereken játszok hanem olyanom ami központilag működik. Gondolom így sem lehet mit csinálni
2011. nov. 4. 17:59
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
QoS támogatással bíró router -el meg lehet csinálni. Hogy a Netgear -ed tudja-e? Passz még a pontos típusát se írtad.
2011. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
DG834B a típusa
2011. nov. 4. 18:27
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Sajnos nem támogatja.
2011. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem azért köszi szépen a segítséget!
2011. nov. 4. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!