Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék e-mailezni, úgy...

Szeretnék e-mailezni, úgy hogy semmiképp se nyomozzák le az IP címem! Lehetséges ez? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az amire vágysz pontosan nem, de a Tor Browser nevű böngésző generál neked egy kínai/japán/német/orosz/ukrán vagy akármilyen IP címet, szóval ha bárki rá néz, hogy milyen IP használja azt az email címet akkor azt a fals IP-t látja. Szóval te itthon ülsz a gép előtt Magyarországon és akármilyen oldalt meglátogatsz ezzel a Tor Browser-rel úgy fogja írni, hogy az IP címed valami jó messzi országból való. Ebből kifolyólag picit lassú is maga a böngésző, de jó, ha ilyet akar csinálni az ember.
2011. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Még az a kérdésem lenne, hogy, hogyha citromailről levelezek valakivel, akkor is működik ez a dolog?
2011. okt. 18. 19:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért ne működne? Bár furának tartanám, ha én lennék az admin, hogy egy tajvani IPről használ valaki egy MAGYAR levelezőt. :D
2011. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :DDDD


Csak ennyit akartam! Isten vagy! :)

2011. okt. 18. 19:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, ugyan dehogy, csak egy földi halandó vagyok, de kedves vagy. NAGYON lassú ezzel a böngészés, szóval csak akkor használd ha muszáj, vagy ha nem vagy időmilliárdos. :)
2011. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tehát semmiképp sem tudják lenyomozni hogy én írtam egy emailt? Gondolok most rendőrségi végzésre, vagy bármi ilyesmire... Csak azt a tajvani IP-t látják?
2011. okt. 18. 19:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg van oldal amit nem jelenít meg teljesen, flash szerintem egyáltalán nincs, és hasonló nyalánkságok.
2011. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudják. Ha odakerül a sor és a megfelelő ember rápillant, akkor a te ál-IP-d látja, ami lehet akár Kambodzsában is.
2011. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha a böngész szervereihez szereznek hozzáférést, visszanézhetik, hogy mikor-kinek lett IP osztva. Onnan már csak egy lépés megkeresni téged a szolgáltatódon át.

A számítástechnikában nincs olyan, hogy lenyomozhatatlan.

Ha fel kívánod robbantani valamelyik kormányépületet, akkor ne így vegyél robbanóanyagot hozzá.

Persze feltételezem, hogy nem akarod, így íme egy jó tipp:

1: Bemégy a legközelebbi városba, keresel ingyen Wifi-t.

2: Veszel egy használt Wifi-s telefont hamis névvel valamelyik c@gánytól.

3: Megírod mondandód, hogy robban a fehér-ház, blabla, blabla, mindezt az ingyen wifiről. Lehetőleg ne legyél felismerhető, kamerák ne nagyon lássanak.

4:

a: Eladod a telefont, szintén álnéven.

2011. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha a böngész szervereihez szereznek hozzáférést, visszanézhetik, hogy mikor-kinek lett IP osztva. Onnan már csak egy lépés megkeresni téged a szolgáltatódon át.

A számítástechnikában nincs olyan, hogy lenyomozhatatlan.

Ha fel kívánod robbantani valamelyik kormányépületet, akkor ne így vegyél robbanóanyagot hozzá.

Persze feltételezem, hogy nem akarod, így íme egy jó tipp:

1: Bemégy a legközelebbi városba, keresel ingyen Wifi-t.

2: Veszel egy használt Wifi-s telefont hamis névvel valamelyik c@gánytól.

3: Megírod mondandód, hogy robban a fehér-ház, blabla, blabla, mindezt az ingyen wifiről. Lehetőleg ne legyél felismerhető, kamerák ne nagyon lássanak.

4:

a: Eladod a telefont, szintén álnéven.

b: Megsemmisíted a telefont.

5: Örülsz, hogy nem kaptak el.

Megj.: Ezen információk csak fikció szüleményei, nem használhatóak törvénysértés/bűncselekmény elkövetésére.

Ez már majdnem lenyomozhatatlan módszer, de még ez se halálbiztos.

G.

2011. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!