Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉG! Letöltöttem valami...

SEGÍTSÉG! Letöltöttem valami eType-ot a gépemre, és nem tudom mit csináljak vele!?

Figyelt kérdés
Nem tudtam mi ez. Azt hittem valami zeneletöltés, erre letölti itt és mindent ablak bejön. Hogyan kell törölni Légyszives segítsetek!!
2011. okt. 18. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
CTRL+ALT+DEL, bejön a feladatkezelő, menj a programokra, állítsd le az eType programot, aztán próbáld meg uninstallálni, vagyis leszedni és törölni a könyvtárát.
2011. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
uhh nagyon köszönöm ezt megcsináltam. de a böngészőmbe még be van tolakodva. Itt van a webcím sáv alatt. Lehet hogy még rajta maradt a gépemen? de azt írta, hogy sikeresen unisntall-tam. vagy most ....
2011. okt. 18. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt egyszerűen el lehet tüntetni: Eszközök-Beállítások-Általános-Kiegészítők kezelése. Bejön a Firefox egyik oldala, itt nézd meg, hogy a Kiterjesztések, vagy a Bővítmények között ott van-e, ha ott van, akkor tiltsd le.

Másik módszer szerint katt a böngésződ felső, valamelyik üres helyére az egér jobb gombjával, és a lenyíló ablakban vedd el a pipát a megfelelő helyről, akkor nem fog megjelenni.

2011. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!