Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem egy videót, és...

Letöltöttem egy videót, és hozzá word-ben feliratot. Hogyan kell a kettőt "egyesíteni"?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy tudám a videót úgy megcsinálni, hogy feliratos legyen?
2011. okt. 23. 13:38
1 2
 1/11 legendavagyok01 ***** válasza:
Word? .doc formátumban van vagy csak a Word-del lett megnyitva?
2011. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a film címe egyezzen meg a felirat címével és egy könyvtárban legyenek, innentől már csak egy az erre a célra alkalmas lejátszó kell, ami hozzáteszi a feliratot.


Pl. GomPlayer

2011. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy csak a Word az alapértelmezett és azért azzal nyitotta meg...
2011. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha .doc, akkor ctrl+a/másolás, majd jegyzettömbbe beillesztés, és txt mentés után nevezd át srt-nek. A film és srt neve ha azonos, reménykedjünk, hogy elindul...
2011. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, hogy egy új lapon nyitota meg a szöveget. Nem volt más ötletem, word-be másoltam és elmentettem. Esetleg máshova kellett volna kimásolnom?
2011. okt. 24. 15:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha Wordben mented el, akkor legyen ugyanaz a neve, mint a filmnek és sima szövegként mentsd el. Ha txt lesz a kiterjesztése írd át srt-re és tedd a film mellé ugyanabba a könyvtárba. Asszem mindent leírtam...
2011. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy teljesen hülye vagyok, de nem tudom hogy kell a kiterjesztését megváltoztatni...:(
2011. okt. 25. 19:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Windowsból ráklikkelsz az egérrel, nyomsz egy F2-t és beírod, hogy filmcím.srt és lenyomod az enter-t :)
2011. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a türelmet, de sajnos még mindig nem sikerült...igazából átneveztem, de semmi sem történt. (a katt+F2=átnevezés?)
2011. okt. 26. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
A "katt"-al kijelölted, az F2-vel "átnevezés" parancsot adsz ki, ha lenyomtad az F2-t, akkor át kell írnod a file nevét a film címére és a vége az legyen, hogy .srt...
2011. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!