Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudnék PDF-et word...

Mivel tudnék PDF-et word dokumentummá konvertálni? Letöltöttem eddig 4 programot, egyik sem jó.

Figyelt kérdés
Az első Free PDF To world doc converter-nél hiába nyomom, hogy kezdje el konvertálni, nem reagál. Az egyik programnál a gépem kijelentette, hogy a rendszergazda megszakította a telepítést (rendszergazdaként vagyok bejelentkezve és semmi ilyet nem tettem), a 3. az Universal Document Converter, ott hiába mondja, hogy mindennél lehet használni, aminél lehet nyomtatni, PDF nél nem jeleníti meg a lehetőséget, hogy Word dokumentumot csináljon belőle, csak fordítva. A 4. program nagy nehezen konvertálta, de rosszul, mert beleszőtt mindenféle jelet. Milyen JÓL működő program van?
2011. szept. 10. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Adobe Reader 9.4-gyel nekem megy, hogy .txt csinál belőle és azt át tudom rakni Wordbe


Fájl/Mentés szövegként

2011. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pl. Abby Finereader progival:

[link]

179 felismerési nyelv (magyar is)

36 nyelven helyesírás-ellenőrzés (magyarul is)

19 nyelven használható menü interfész (magyar is)

Magyar kézikönyv

vagy:

PDF_Tools progival:

[link]

2011. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a finereader nem erre való
2011. szept. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha erre való, ha nem, nekem erre a célra is, tökéletesen megfelel.

[link]

forrás:

ABBY FineReader felhasználói kézikönyv

*****

(8. oldal)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem minden pdf-ben képként van a szöveg, ha meg sima szövegként van benne, akkor nem kell OCR
2011. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!