Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Neobux Tényleg érdemes befekte...

Neobux Tényleg érdemes befektetni?

Figyelt kérdés

Olvastam itt-ott hogy a Golden tagságra (90$) érdemes befizetni mert többet kapsz referál klikkek után jobb referálokat bérelhetsz stb...


Akinek van tapasztalata kérem irjon egy email cimet és beszéljük meg.


Mégis csak 90$....


2011. okt. 23. 21:41
 1/6 anonim válasza:
Nekem ugyan nincs túl sok tapasztalatom, mert csak néhány hónapig voltam a NeoBux felhasználója, de az biztos hogy nagyon kicsi az esély arra, hogy az elkövetkezendő pár évben le fog állni az oldal. Az meg 100%, hogy fizet, nem csalás. Én annyit mondok, hogy ha befektetsz, már szinte semmitől nem kell félned, ugyanis szinte minden az oldallal kapcsolatos újítás a Golden tagoknak kedvez. Amúgy meg ajánlom hogy olvasgass a magyar fórumán.
2011. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem megvan, nem is bántam meg, hogy befektettem, csak az ész nélküli referral vásárlással kellett volna vigyázni. Ha megveszed a Goldent akkor figyelj erre. Meg inkább Karácsonykor vedd, akkor szokott lenni általában akció is belőle.
2011. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

12 Direkt refed kell hogy legyen, hogy visszajöjjön a befektetett pénz egy év alatt.


Tehát menj rá a direkt refekre.


Én a béreltekkel nem számolok, mert azok nagyon rosszul teljesítenek. Átlag: 0,5 ... Szóval semmiképpen se bérelj.


Megéri venni már egy 20-30 direkttel is, ha van egy kis befektetnivaló pénzed.

2012. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

2012.04.17-én regiztem a neobuxhoz. Minden nap kattintgatok, 06.12-én jött a válasz a PayPaltól, hogy továbbították a goldenre befizetett pénzemet, meg előtte még 10 dolcsit.

Sajnos se hang-se kép, befizetésem a neobux oldalamon nem jelenik meg, semmi előnyöm nincs, válaszuk, h. "nem ellenőrzött",holott PayPalemet évek óta használom, hitelesített stb.(PayPal továbbküldte, ott már nincs a pénzem) Kattintgatok nyilván, mivel a 100 dolcsimat nem akarom elbukni, de, hogy hol lehet, nem tudtam kinyomozni, és senki nem válaszol erre a kérdésemre? Persze 2 hónap ingyen-munka nem gond, ha később bejön, de a befizetett pénz sem profitál, na az már idegesítő. Ennyit a saját tapasztalatról.

2012. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem ez a gondom.. :S valakitöl pozitiv vkitöl negativ válaszokat kapok :S
2012. jún. 22. 23:55
 6/6 anonim válasza:
Neobuxról mindent lehet mondani, de azt nem, hogy nem fizet instant.. A PayPal számlát nem értem, elvileg, ha küldesz rá 400 vagy 500 ftot akkor Verified lesz.. Nekem semmi gond nincs a kikéréssel. Bankkártya csatolva van?
2012. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!