Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miben lenne érdemes befektetni...

Miben lenne érdemes befektetni a pénzemet?

Figyelt kérdés
Sikerült 200 000,- ft-ot megspórolnom és szeretném ha valamilyen befektetéssel megsokszorozódna. Miben lenne érdemes fektetnem a "kis" pénzemet? OTP részvénybe érdemes lenne esetleg?
2011. szept. 19. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lekötöd és kamatozik egy pár ezer forintot! :) Vagy 1,5 vagy 4 évre!
2011. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos lekötésre is kapsz pénzt. (5%)
2011. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát de az nem túl sok :(
2011. szept. 22. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki a kicsit nem becsüli...
2011. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó persze igaz aki a kicsit nem becsüli azt a nagyot nem érdemli de én kicsivel többet szerettem volna kiokoskodni...
2011. szept. 23. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos nekem volna jobb ötletem is ha még aktuális. Ha igen akkor itt keress rá az emgoldex szóra és ott olvass el mindent.
2011. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha itt kérdezősködsz, már eleve rosszul kezded....ne hidd, hogy majd két kilóból pénzt tudsz ilyen érzékkel csinálni....sokszor milliók is kevesek....

Ha ennyire kezdő vagy, vegyél aranyat és rakd el jó mélyre, pár év múlva ér majd valamit....

2011. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!