Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen nagyon ijesztő horror...

Milyen nagyon ijesztő horror filmek vannak?

Figyelt kérdés
Írjatok nagyon ijesztő horror filmeket lécci.
2011. okt. 25. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Fűrész összes része

Motel összes része pl

2011. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
Azok inkább csak ilyen szadista pszicho-thrillerek, ijesztőnek nem nevezném őket.
2011. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Paranormal activity 1-2.
2011. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mások szerint nem durva, de számomra a legdurvább film az Event horizon vagy magyarul Halálhajó volt. Moziban láttam még annak idején és arra emlékszem, hogy egy-egy durvább résznél az egész széksor mozgott alattam. Amikor vége lett az emberek pánikszerűen menekültek a teremből. Én megnéztem utána otthon is, akkorát nem ütött mint ott a sötét teremben, de még mindig az egyik legdurvább filmnek mondanám.


Hozzáteszem nagy horror rajongó vagyok és a Fűrész sorozatot bár kifejezetten szeretem, vasárnap délutáni teázás közben nézegetem, szóval van gyomrom.


Nekem inkább a pszichológiai nyomás az, ami számít, a képi elem csak kiegészítő hozzá. Az Event horizon pedig tisztán ebből áll, egyszerűen nem tudod, hogy mi történik amíg a vége fele kezd szépen lassan megvilágosulni és feláll a szőr a hátadon, hogy ilyen létezhet.

2011. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lazado1 válasza:
A kör megnézése után vacogtam 1 hétig.
2011. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Justin Bieber Baby Baby


szerintem k*rvára ijesztő

2011. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Hasonló még "Az átok" című 2004 -es amerikai-japán-német horror. Legalábbis nekem nagyon beadta.
2011. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!