Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondana valaki egy tényleg...

Mondana valaki egy tényleg ijesztő, igazi horror filmet?

Figyelt kérdés
Amiben nem az emberek felszeletelése a lényeg. Egy rendes horrorra gondolok, amitől felállt a szőr a hátadon.
2011. aug. 3. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én konkrétan a "Viasztestek" megnézése után se tudtam elaludni, pedig az elég lightos. :S

Azonban ha nagyon durvára vágysz, akkor nézd meg ezek közül az egyiket: Fűrész, Sikoly, Végső állomás, Chuki, Kör... :((

2011. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jajj kihagytam a legfélelmetesebb filmet a világon: Ragyogás!!! :S
2011. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Paranormal Activityt ajánlom még, a Kör 1. részét kiemelten, illetve minden mást, amit az előttem válaszolók írtak, kivéve a Végső állomást. Azt csak akkor nézd meg, ha horrorvígjátékot akarsz látni, mert az bármennyire is komoly akar lenni, olyan nevetséges túlzásokkal operál, hogy azon inkább elröhögöd magad.
2011. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

milyenre vágysz??? zombis ,üldözős, valamilyen lényes, sorozatgyilkosos, ... felsorolok párat aztán válogass :D:P

mostohaapa (késes gyilkolássza az embereket de inkább érdekes mint ijesztő) gyilkos tréfa ez is hasonlo késes elmebeteg) gyilkos elmélet (ennek b@szott jó a story-ja fiatalok elmennek hétvégi házba egy őrült arra kényszeríti őket h nyírják ki egymást és csak egy maradhat) rec1-2 (zombis)31.kilométer (szellemes) a hetedik (őrült faszi) a halál után , levél a haláltól , nem fogadott hívás, börtön a pokolban, halhatatlanok

2011. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az Átok-ra vagy a Nem fogadott hívásra gondoltam először. Azok közül melyik az ijesztőbb? És az Átok melyik része a legfélelmetesebb (ha félelmetes)?
2011. aug. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!