Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz-e, hogy minden Inviteles...

Igaz-e, hogy minden Inviteles ügyfélnek, réginek és újnak, jár ingyen vírusirtó?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
nem értem mi köze az előfizetőknek,ingyen vírusirtója bárkinek lehet
2011. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, ezt értem, de az invitel honlapján olvastam, hogy tőlük jár ingyen vírusirtó. Arra lennék kíváncsi, hogy ez mindenkinek jár, vagy csak az új ügyfeleknek?
2011. okt. 28. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a régi és az új felhasználóknak is biztosítja az Invitel, a magyar fejlesztésű, VírusBuster Professional program, ingyenes használatát.


[link]

[link]

[link]


2006 óta vagyok Invitel ADSL előfizető, most is használhatnám a kapott kulcsal, ha akarnám....

(teszteltem, használtam, maradok a Kaspersky-nél....)

2011. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második Válaszoló! Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál, nagyon hálás vagyok Neked! :) Egyébként én is a Kasperskyt használom, de akkor maradok is annál. Nekem 2008 óta van netem, és eddig semmi bajom nem volt a Kasperskyvel.
2011. okt. 28. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!