Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki elmagyarázná?

Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

Bocsi, szőke vagyok és nő!!!


Szóval, valaki elmagyarázná, hogy ezen a honlapon hogyan működik a kereső?

Mert én hiába írom be, hogy pl. "Dm-ben", azt írja ki, hogy nincs találat. Pedig rengeteg kérdésben benne van..


Előre is köszi :)


2011. okt. 28. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Túl rövid szavakra keresel rá. a Dm csak két karakter, a -ben pedig három, és legalább 4 karakterre kell keresni. Az is fontos hogy értelmes legyen a szó, és minél egyedibb, pontosabb legyen a kifejezés hogy ne ezer találat legyen belőle.


Sajnos a Dm nem egy kereshető kifejezés, ezért valahogy meg kell kerülni a dolgot és olyan szavakra, kifejezésekre kell keresni ami a dm-mel lehet kapcsolatos, és a vele kapcsolatos kérdésekben megjelenhet.

2011. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon nagyon rosszul működik a kereső. mondhatnám azt is, hogy nem működik. Ha csak egy szót írsz be a keresőbe, akkor meg rengeteg találat van és nem biztos, hogy a témában. Ezen még lenne mit fejleszteni.
2011. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld a közös barátunkkal, írd be a Google-be:

dm-ben site:www.gyakorikerdesek.hu

2011. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm szépen a segítségeket!
2011. okt. 28. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam és mivel ugyanazt az eredményt kaptam, mint te, ezért becsaptam a keresőt és azt írtam be, hogy "rossmann" :D

Egyből kaptam egy rakás találatot és szinte az összesben szerepelt a "DM" is!


Jó szórakozást! :)

2011. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]

remélem segítettem :)

amúgy itt tényleg nem valami jó a kereső :@

2011. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!