Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Seed szeróval mennyit lehet...

Seed szeróval mennyit lehet feltölteni?

Figyelt kérdés
ncore-ra meg bH-ra gondoltam átlagosan egy nap alatt mennyit tudnék egy assedes seed szeróval feltölteni?
2011. okt. 30. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Az adott torrentnél lévő valós letöltők számától függ, hogy meddig népszerű az a megosztás, és hogy rajtad kívül még hány szerveres osztozik a letöltőkön. Ezt neked senki nem mondja meg tippre.


bH-ra még lehet hogy kell is, mert ott szerverrel tolja mindenki, de nC-re felesleges. Az én 3Mb-es feltöltési sebességemmel, az ott lévő bónuszpontok és kapcsolatok száma miatt majdnem fél év alatt felment 4TB, kb 50GB letöltés után.

2011. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ncore-on nekem is ugy mennek a torik hogy csak na szinte az összeset bent tartom 2es arányig minimum

deh azé szeretnék seed szerozni hogy meglegyenek a feltöltéseim a rangokhoz mert 512kb/sec-es feltöltésem szal naponta olyan 1,5gbnál nem tok többet seedelni :S

2011. okt. 30. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!