Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az új Firefox rengeteg memóriá...

Az új Firefox rengeteg memóriát zabál. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Nemrég letöltöttem a legújabb Firefoxot, egy nagyon régi helyett. Sajnos, az ígéretükkel ellentétben gyorsabb egy cseppet sem lett, viszont közel 3x annyi memóriát zabál, mint a korábbi böngésző. Na most ez még csak nem is lenne baj, ha nem lenne a gépem egy 100 éves fos, de mivel az, így most már néhány videó megnézése is komoly gondokat okoz. /ami azért egy Photoshopot simán futtató gépen szerintem nem jogos/

Szinte minden youtube videó alatt befagy most már egyszer, és amíg a kép megfagy, a videó lejátszódik tovább, a hangját hallom is, épp csak egy megfagyott képet látok. Rohadt idegesítő.

Kilőttem a plugin container-t, ami az előzőben is futott, és komoly gondokat okozott, de ez sem segített a helyzeten. Van valami ötletetek?


2011. okt. 30. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A Többi is hidd el, a Chrome nekem 400MB-ot eszik és alig van megnyitva vmi.
2011. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért nem rakod vissza a régi verziót? :D
2011. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Heckler ***** válasza:
A youtube videókat is egyre durvábban tömörítik, szinte mindhez hardware-es gyorsítás kell már. Attól, hogy a winyóra cache-elne a memória helyett, semmivel sem lenne gyorsabb, sőt.
2011. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Folyamatosan igérik, hogy kevesebbet fog zabálni, de soha, semmit nem tesznek ezért! A Mozilla Firefox 7.0.1 összesen két kiegészítővel és egy témával jelenleg 135 000 KB-t eszik és nincs gond a videókkal. Az igaz, hogy a gép csak három éves és kétmagú a proci, viszont nem sok a memória.

Próbáld meg a Google Chrome-t, de mindenféle csicsa nélkül, az nem zabál annyit.

2011. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Itt van egy régebbi Mozilla Firefox 5.0

[link]

2011. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
chrome is eszik sajna annyit és előszeretettel le-le fagy... Rakd vissza a régebbi firefoxot,nekem is az van (3.6.23),mert a 7-es kész katasztrófa,nem minden működik nekem normálisan vele..
2011. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is ragaszkodok a régi Firefox-hoz, 3.6.8, kipróbáltam az újabbakat is, de nekem nem tetsző módon változtatták meg.
2011. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Heckler ***** válasza:
Az attól is függ, hogy kinek mi számít soknak, 135 mega sok? A rendszermemó alig 4%-a. Az semmi.
2011. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De a kérdező gépe, mint mondta, egy százéves fos. Ergo nem valószínű, hogy 512 megánál több ram van benne.
2011. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
teljesen mind1 milyen régi verziót linkeltek..nekem 6os volt mert azt volt szimpi..automatikusan frissített 1 indulásnál 7tesre
2011. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!