Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok feltörni egyszzer...

Hogyan tudok feltörni egyszzerűen egy wep jelszóval ellátott tp-link routert?

Figyelt kérdés
ha jól tudom a wep az az a fajta amiben egy rohadthosszú kódsor van
2011. nov. 1. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ha ennyit tudsz róla, akkor nem sok eséllyel indulsz...

egyébként az a "rohadthosszú" kódsor, 10 vagy 13 hexadecimális számból áll, ezért is ezt a legkönyebb feltörni

2011. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Az lehet WPA is, azt meg sokkal nehezebb mint a Web -et. De az elsőnek amúgy igaza van, ha ennyire nem találod fel magad a Weben, hogy ezt itt a gyik.hu -n kel megkérdeznek, akkor nem sok esélyed van.
2011. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 nem vagyok hülye hozzá

2 az egyszerüt ugy értettem hogy tabletröl vagy telefonról elvégezhetö legyen a müvelet mivel én nem vagyok az a gazdag gyerek hogy laptopot engedjek meg magamnak még

3 ha olyan okosak vagytok akkor segithetnétek egy wpa 2 esben

a kapcsolódási jelszót tudom de amivel bármit meg lehetne változtatni router en belül azt nem és szerintem tűzfal védi hogy adatot továbbítson nekem

2011. nov. 1. 22:21
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Elvből nem segítek olyanoknak, akik más nyakán akarnak élősködni. Nem csak azért, mert bűncselekmény, hanem azért is mert nyilván a gazdája nem ok nélkül védte le a router -ét, hiszen ő fizeti be az a csekket minden hónap végén és nem te.


Mikor én próbálkoztam vele puszta kíváncsiságból tettem és a saját Wi-Fi router -em volt a célpont, ami mögött a saját ISP előfizetésem figyelt be. A zéróról indultam a témában, és érdekes módon Google barátommal na meg persze némi angol tudással fél nap alatt feltörtem a saját router -emet. Igaz nem telefonnal vagy tablet -el, hanem Laptoppal ami Linux -ot futtatott. Ezzel szerintem már adtam is némi támpontot.

2011. nov. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kurbaszov válasza:

POC Te egy igazi gyökér vagy...

Vagy segíts neki vagy ne irogass.

2014. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Te meg egy beszólogatós troll idióta! Az oldalon nem szabad közzétenni olyan tartalmat, ami sérti egy harmadik fél érdeket. Nem véletlenül hagyta faképnél a többi válaszíró is. De ha te bannoltatni akarod magad, segíts neki a témában te, ne mások válaszával legyél elfoglalva.

Részemről a kérdést zárom.

2014. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!